

















Indeling Les Jardins de l'Ourthe 8
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over zes eenpersoonsbedden. Les Jardins de l'Ourthe 8 heeft een kachel, een TV en een verwarming. Verder is er een barbecue, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een ligbad en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een fornuis, een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Les Jardins de l'Ourthe 8 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Deze leuke vakantiewoning ligt op 1 km van Houffalize. Het huis is gezellig en stijlvol ingericht, met rode meubels en veel hout. Je vindt hier een woonkamer met een houtkachel, een eetkamer, een open keuken en grote, openslaande deuren die toegang geven tot het terras. Met 3 slaapkamers en 1 badkamer biedt het huis genoeg ruimte voor 6 personen: ideaal voor een groot gezin of een groep vrienden.
Houffalize is een klein stadje in de Ardennen en staat bekend om zijn mountainbikemogelijkheden. Verder staat het bekend als een bloemenstad: zo bieden de 'Jardins de l'Ourthe' een prachtig uitzicht over de vallei. Het is ook een ideale plek voor lange wandelingen. De stad biedt allerlei goede restaurants met lokale specialiteiten. In de cafés kun je genieten van een 'Chouffe'.
Buiten het huis vind je een omheinde tuin met een barbecue. Hier kun je de dag afsluiten met een goed glas wijn.
Indeling
- Sauna (privé)
- Verwarming (elektrisch)
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- BBQ
- Parking
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Woonkamer
- TV
- Eettafel
- Kachel (hout)
- Zithoek
- Open keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis (elektrisch)
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Badkamer
- Ligbad
- Wastafel
- Toilet
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed
In de buurt van Les Jardins de l'Ourthe 8
Daarnaast is er een supermarkt op 1 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen.
- Centrum (1 km)
- Supermarkt (1 km)
- Zwembad (2 km)
- VVV (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Les Jardins de l'Ourthe 8 in Houffalize. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | € 12,50 per persoon per verblijf |
Borgsom | € 200 terug 14 dagen na vertrek |
Elektriciteit | € 0,70 per kWh |
Gas/Olie | € 0,95 per Liter |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Zelf meenemen |
Keukenlinnen | Zelf meenemen |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op30 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag