




















Indeling "Throtti" - 50m from the sea
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. "Throtti" - 50m from the sea heeft een TV. Verder is er een barbecue en een terras. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van "Throtti" - 50m from the sea ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Throtti" - 50m from the sea", appartement 2-kamers 48 m2. Het objekt is geschikt voor 4 volwassenen. Woonkamer met TV. 1 kamer met 2 bedden. 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden. Keuken (oven, 4 keramische glas kookplaten). Douche/WC. Barbecue. Uitzicht op zee. Parkeerplaats bij het huis. Niet rokers woning. Maximaal 1 huisdier/hond toegestaan. 400
Huis, bouwjaar 1968. 50 m van zee. Voor medegebruik: wild terrein. Levensmiddelenwinkel 1.5 km. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen.
In de buurt van "Throtti" - 50m from the sea
Op 50 meter bevindt zich een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van "Throtti" - 50m from the sea in Allinge-Sandvig kunt u naar het water.
- Luchthaven (23,89 km)
- Water (50 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van "Throtti" - 50m from the sea in Allinge-Sandvig. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Optioneel | |
---|---|
Babybed (tot 2 jaar) | € 2,75 per stuk per dag (01-01-2023 - 05-03-2027) |
Kinderstoel | € 2,75 per stuk per dag (01-01-2023 - 05-03-2027) |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Energiekosten | |
Huisdier (max. 1 dier) | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Parkeerplaats |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
- 4
- 2
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag