














Indeling "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft twee badkamers en drie slaapkamers. "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland heeft een TV. Verder is er een terras. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasdroger, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Ugot" - 750m from the sea", huis 3-kamers 109 m2. Het objekt is geschikt voor 6 volwassenen + 1 kinderen. Woonkamer met TV, CD-speler en stereo-installatie. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 2 divanbedden en 1 2-pers bed. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, magnetron, diepvriezer). Douche/WC. Terras 15 m2, overdekt. Uitzicht op zee. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi)). Niet rokers woning. 813-2451
Eengezinswoning, bouwjaar 2012. 750 m van zee. Voor alleengebruik: wild terrein 100 m2. Terras (40 m2). In het huis: wasmachine, droger. Parkeerplaats bij het huis. Oplaadstation. Levensmiddelenwinkel 750 m. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen.
In de buurt van "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland
Op 750 meter bevindt zich een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland in Frederikshavn kunt u naar het water.
- Luchthaven (66,88 km)
- Water (750 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van "Ugot" - 750m from the sea in NE Jutland in Frederikshavn. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Energiekosten | |
Internet (Wi-Fi) | |
Oplaadpunt voor elektrische auto's | |
Parkeerplaats |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
Gebaseerd op11 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag