


















Indeling Les Huskies N°52 - 3P8C
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft twee badkamers, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een stapelbed, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Het vakantiehuis heeft een balkon en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche en een ligbad.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Les Huskies N°52 - 3P8C ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit ruime en comfortabele appartement in Saint-Sorlin-d'Arves biedt voldoende accommodatie voor maximaal acht gasten, waardoor het perfect is voor grote gezinnen of groepen. Het appartement beslaat 55 m² en beschikt over twee goed ingerichte slaapkamers met gezellige meubels, wat zorgt voor een huiselijke sfeer. Met een prachtig uitzicht op de bergen en gelegen in een gezinsvriendelijke zone, is het een ideaal toevluchtsoord voor buitenliefhebbers en gezinnen. Huisdieren zijn niet toegestaan in de accommodatie, wat zorgt voor een rustige omgeving voor alle gasten.
Het appartement is gunstig gelegen op slechts 200 meter van zowel het stadscentrum als het skigebied en biedt gemakkelijke toegang tot een verscheidenheid aan diensten en activiteiten. Het omliggende bergachtige gebied biedt een prachtig decor, met skiën en andere buitenactiviteiten direct voor de deur. De gezinsvriendelijke locatie maakt het een geweldige keuze voor mensen met kinderen, wat zorgt voor een veilige en comfortabele omgeving voor iedereen.
Binnen is het appartement uitgerust met een volledig functionele keuken met een koelkast, magnetron, vriezer, vaatwasser, koffiezetapparaat, broodrooster en waterkoker, samen met servies, bestek en keukengerei. De accommodatie beschikt ook over een balkon waar gasten kunnen genieten van de frisse berglucht. Extra voorzieningen zijn onder andere elektrische verwarming, een lift voor gemakkelijke toegang en een verwarmd gemeenschappelijk zwembad om te ontspannen na een dag skiën. Voor het gemak is er openluchtparkeergelegenheid beschikbaar in het aangrenzende gebouw, waardoor dit appartement een ideale uitvalsbasis is voor uw bergvakantie.
Indeling
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- 2-pers. slaapbank
- Stapelbed
- Waterkoker
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- Douche
- Ligbad
Mindervaliden
- Traplift
In de buurt van Les Huskies N°52 - 3P8C
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Les Huskies N°52 - 3P8C in Saint-Sorlin-d'Arves. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Baby high chair | € 5 per Night |
Borgsom | € 500 (u dient de borg ter plaatse middels een eenmalig machtigingsformulier te betalen) |
Cot/Crib | € 5 per Night |
Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit) | € 16 per Stay |
Pack Serviettes ( 12€ pack/personne) | € 12 per Stay |
Raclette / Fondue | € 5 per Stay |
Optioneel | |
---|---|
Eindschoonmaak | € 130 of dient het zelf te doen |
Parkeren | Included |
Verwarmen zwembad | Included |
Verwarming | Included |
Inclusief | |
---|---|
Badhanddoeken | |
Bedlinnen | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 8
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag