
Indeling Odalys Morgat 4p D7/8
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen beschikt drie slaapkamers. Odalys Morgat 4p D7/8 heeft een televisie. Verder is er een barbecue, een sauna, een terras, een tuinmeubilair en een zwembad. De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet, een koelkast en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed, een kinderstoel en een babybad.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een kookplaat (keramisch), een magnetron, een vaatwasser en een waterkoker.
Linnengoed
In het vakantiehuis vindt u badtexttiel (te huur) en bedlinnen.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Odalys Morgat 4p D7/8 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Uw vakantiebestemming ligt op 700 meter afstand van het strand en het centrum. De residentie bestaat uit 95 huizen verdeeld in kleine blokken. Paden verbinden de diensten en recreatieve gebieden van de accommodatie met elkaar, speciaal voor de wandelaars. U vindt de parkeerplaatsen bij de ingang van de residentie. De vakantieaccommodaties zijn verdeeld in eilanden. Het huis, duplex, van twee kamers voor vier personen tot vier kamers voor acht personen, zijn volledig ingericht, keukenhoek met keramische kookplaten, magnetron, afwasmachine, badkamer, aparte toilet en een gratis televisie.
4 duplexkamers voor 8 personen (ca. 55 tot 64 m²)
Woonkamer met uitklapbare slaapbank voor 2 personen (bed 2 x 80 cm x 190 cm)
Ingerichte kitchenette (4-pits keramische kookplaat, magnetron, vaatwasser voor 12 couverts, waterkoker, elektrisch koffiezetapparaat, koelkast met vriesvak)
Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed (bed 140 cm x 190 cm op de begane grond)
Slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden (bed 2 x 90 cm x 190 cm boven)
Slaapkamer met 2 stapelbedden (bed 2 x 80 cm x 190 cm boven)
Badkamer of doucheruimte op de begane grond
Apart toilet op de begane grond en doucheruimte op de bovenverdieping
Privéterras met tuinmeubelen
* 4 eenheden van dit type accommodatie zijn uitgerust voor personen met beperkte mobiliteit (behalve de slaapkamers op de bovenverdieping).
Van deze woning is een beperkt aantal units aanwezig die rolstoeltoegankelijk zijn en/of aanpassingen in de woning hebben voor mindervaliden. Neem contact met ons op voor informatie over de aanwezige aanpassingen om te zien of deze aansluiten bij uw wensen. Deze voorkeur kunt u op aanvraag boeken op basis van beschikbaarheid.
Voor uw vakantie in Bretagne tussen natuur en cultuur, is Crozon een mooie eiland in Bretagne met een kustlijn van meer dan 60 km. Langs de baai van Douarnenez, vindt u uitnodigende zandstranden waar u heerlijk kunt zwemmen. U vindt andere wildere stranden in het westen zoasl Cal de la Chevre, waar u heerlijk kunt watersporten en surfen. morgat is een kleine typische haven in Bretagne en tegenwoordig een kustresort. Het grote familiestrand biedt een heerlijk veilige strandvakantie met kinderen tijdens uw vakantie in Crozon Morgat. De stranden langs de baai van Douarnenez zijn ideaal voor zwemmen omdat ze veilig en beschut zijn. Meer gevaarlijke locaties, niet om te zwemmen zijn de westelijke stranden zoals de Cape of the Goat, meer geschikt voor watersport, zoals surfen, zoals Spot the Palue, beroemd vanwege de golven op deze plek. Het funboard en kitesurfen kunt u hier ook prima beofenen, als de weeromstandigheden het toelaten.
In de buurt van Odalys Morgat 4p D7/8
Op 700 meter bevindt zich een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Odalys Morgat 4p D7/8 in Crozon kunt u naar de stad of het water.
- Luchthaven (80 km)
- Stad (700 m)
- Water (700 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Odalys Morgat 4p D7/8 in Crozon. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 300,00 |
Milieutoeslag | € 0,20 per persoon per dag |
Toeristenbelasting | € 1,10 per persoon per dag |
Inclusief | |
---|---|
Huisdier |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
De aanbetaling is 30% van de huursom en eventuele afgesloten verzekeringen. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk zes weken voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen negen weken, dan moet het volledige bedrag in één keer worden betaald.
voor een weekend
- 8
- 3
- 1
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag