
Indeling Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 8 personen heeft vier badkamers, drie slaapkamers en beschikt over twee eenpersoons slaapbanken en drie tweepersoonsbedden. Het vakantiehuis heeft een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met vier douches en twee toiletten.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), drie koelkasten, een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u twee combimagnetrons, drie fornuizen, drie koffiezetapparaten, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Op slechts 500 meter van een prachtig zandstrand biedt deze origineel ontworpen architectenvilla je uitstekend comfort op 150 vierkante meter woonoppervlak. De speciale indeling met een grote, centrale woonkamer voor alle gasten, een ouder-suite met badkamer en twee kleine maar volledig uitgeruste appartementen voor elk 2 personen, is perfect voor een groep van 6 personen die veel ruimte en privacy willen. Beide appartementen zijn zowel van buitenaf als vanaf het binnenterras toegankelijk. Verdere hoogtepunten zijn de vier verschillende georiënteerde en deels overdekte buitenruimtes, die je kunt gebruiken om te zonnebaden, te snuffelen of gezellig buiten te eten, afhankelijk van de wind en de stand van de zon. De 4e doucheruimte op de begane grond, die voor iedereen toegankelijk is, is bijzonder praktisch na een duik op het nabijgelegen zandstrand. Er zijn ook meerdere parkeerplaatsen beschikbaar op het 1200 vierkante meter grote terrein.
De kleine, aantrekkelijke badplaats, die in het oosten grenst aan de Roze Granietkust, wordt omringd door niet minder dan zeven zandstranden. Het kleine stadscentrum en de verschillende stranden liggen op slechts een paar minuten lopen. Langs de havenpromenade vind je typische restaurants en cafés met een uitstekende Franse keuken. Je kunt ook verse kreeft, zeevruchten en vis kopen van de vissers in de haven en deze bereiden in de goed uitgeruste keuken.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden Jeugdgroepen niet toegestaan. Niet roken accommodatie. Geen hond toegestaan. niet geschikt voor mensen met beperkte mobiliteit. Opladen van e-voertuigen niet toegestaan
Indeling
- Wasmachine
- Terras
- Tuin
- Tuinmeubilair
- Parking
- Open keuken
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Afwasmachine
- Koelkast
- Vriezer
- Woon/eetkamer
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Zitkamer
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Kitchenette
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank (160 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Toilet
- Kitchenette
- Waterkoker
- Broodrooster
- Fornuis
- Koffiezetapparaat
- Combimagnetron
- Koelkast
- Woon/eetkamer
- 1-pers. slaapbank (160 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (180 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de buurt van Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec
Vlakbij Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec op zo’n 2 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u watersporten. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec in Locquirec kunt u naar het strand.
- Strand (400 m)
- Centrum (2 km)
- Restaurant (2 km)
- Watersportgelegenheid (1,6 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Villa d'architecte avec vue mer panoramique Locquirec in Locquirec. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 200 (u betaalt vooraf, niet ter plaatse, terug 14 dagen na vertrek) |
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed + Kinderstoel | € 15 per verblijf |
Kinderbed + Kinderstoel | € 15 per verblijf |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Elektriciteit | |
Toeristenbelasting | |
Toeristenbelasting | |
Toeristenbelasting | |
Water | |
Water | |
handdoeken | |
handdoeken |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 8
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag