
































Indeling Près de la plage au Sud de Bastia
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft twee badkamers, twee slaapkamers en beschikt over twee eenpersoonsbedden, een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Près de la plage au Sud de Bastia heeft een TV. Verder is er een airco, een barbecue, een terras, een trampoline, een tuin en een zwembad. De badkamer is uitgerust met twee douches en twee toiletten.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koel- en vriescombinatie.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een kinderbed en een kinderstoel.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron en een fornuis.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Près de la plage au Sud de Bastia ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Op dit kleinschalige park aan de Costa Verde staan ca. twintig, in 2016 compleet gerenoveerde, fraaie vakantiehuisjes. De keuken en het gehele sanitair zijn volledig vernieuwd. Het vakantiehuis is met smaak ingericht en heeft een aangenaam overdekt terras, ideaal voor de lange zomeravonden Op slechts 150 meter heeft u direct toegang tot het prachtige strand met fijn zand, zonder tussenliggende wegen.
Een fijn park met veel groen, ruim van opzet en autovrij. Ideaal voor kinderen. Na een dagje strand zullen ze zich verder vermaken met een spelletje pétanque, tennis, tafeltennis of beach-volleybal.
Boodschappen en een vers croissantje voor het ontbijt haalt u te voet op nog geen 50 m van het park.
In de directe omgeving van het vakantiecomplex is er van alles te ondernemen: quad, paardrijden, watersporten (jet ski, duiken) of de gemarkeerde wandelpaden verkennen om het land te ontdekken. Bovendien ligt de prachtige badplaats Moriani-plage op slechts 2 kilometer afstand.
Dankzij de ideale ligging kun je tijdens een dagtocht makkelijk de verschillende regios van Corsica ontdekken. Genieten van strand, zee, bergen en natuur: dat is Corsica!
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven
Indeling
- Airconditioning
- Terras
- Tuin
- BBQ (houtskool)
- Trampoline
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, verwarmd)
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Woonkeuken
- 2-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Fornuis (keramisch)
- Combimagnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Badkamer
- Douche (cabine)
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (160 x 200 cm)
- Slaapkamer
- 2x 1-pers. bed (80 x 200 cm)
- Badkamer
- Douche
- Toilet
In de buurt van Près de la plage au Sud de Bastia
Op 100 meter bevindt zich een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 3 kilometer. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Près de la plage au Sud de Bastia in Poggio-Mezzana kunt u naar het strand, het water of de haven.
- Luchthaven (15 km)
- Haven (35 km)
- Strand (100 m)
- Water (100 m)
- Centrum (3 km)
- Supermarkt (3 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Près de la plage au Sud de Bastia in Poggio-Mezzana. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 30 per dier per verblijf |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
Bedlinnen | € 15 per persoon per verblijf (on request) |
Catering | Diner mogelijk |
Keukenlinnen | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
Linnengoed | Extra bedlinnen wissel € 15 per persoon |
Ontbijt | Mogelijk |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een midweek
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 6
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag