
Indeling Le Capricorne
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 6 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Le Capricorne heeft een TV. Verder is er een airco en een balkon. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Le Capricorne ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Appartement 3-kamers 75 m2 op de 2e verdieping. Gerenoveerd in 2023: woon-/eetkamer met 1 2-pers divanbed (140 cm, lengte 195 cm), TV, Flatscreen TV en air-conditioning. Uitgang naar het balkon, op het zuiden. 1 kamer met 1 2-pers bed (1 x 160 cm, lengte 200 cm), air-conditioning. 1 kamer met 2 bedden (90 cm, lengte 200 cm), ventilator. Keuken (3-pits kookplaat, oven, afwasmachine, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine, pads voor de koffiemachine (Nespresso) extra). Douche, aparte WC. Elektrische verwarming. Balkon 6 m2, op het zuiden gelegen en op het oosten gelegen. Balkonmeubilair. Uitzicht op de tuin. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer. Internet (Internet (WiFi), extra). Parkeerplaats nr. 294. Niet rokers woning. TV alleen FR. Rookmelders. Aanbod door een particulier volgens art. 155, IV van CGI.
St Raphaël Boulouris: Appartementencomplex "Le Capricorne", van 3 verdiepingen. In de wijk Boulouris, in een woonwijk, 500 m van zee, van het strand. Winkel, levensmiddelenwinkel, bakkerij 500 m, bushalte 400 m, station 4 km, zandstrand "La Péguière" 500 m. Jachthaven 500 m, golfterrein (18 holes) 8 km. Wandelgebied L'estérel 5 km. Geen lift. Spoorweg in de buurt.
In de buurt van Le Capricorne
Op 500 meter bevindt zich een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Le Capricorne in Saint-Raphaël kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (61,29 km)
- Golfbaan (8 km)
- Strand (500 m)
- Openbaar vervoer (400 m)
- Water (500 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Le Capricorne in Saint-Raphaël. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 300 |
Optioneel | |
---|---|
Babybed (tot 2 jaar) | € 3,50 per stuk per dag |
Badlinnen (eerste set) | € 6 per persoon |
Bedlinnen (eerste set) | € 10 per persoon |
Booster seat (for children) | € 3 per stuk per dag |
Internet (Wi-Fi) | € 5,60 per stuk per dag |
Kinderstoel | € 3 per stuk per dag |
Stroller (buggy) | € 3 per stuk per dag |
Inclusief | |
---|---|
Airconditioning | |
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Parkeerplaats | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op2 beoordelingen
- 6
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag