






























Indeling Jolly Bilo Inferiore
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 2 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Jolly Bilo Inferiore heeft een TV en een verwarming. Verder is er een airco, een fiets, een terras, een tuin en een set tuinmeubelen. De badkamer is uitgerust met een bidet, een douche, een haardroger, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een garage.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Jolly Bilo Inferiore ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit ruime appartement aan de rand van het Gardameer is voorzien van een fijne tuin. Er is 1 slaapkamer waar in totaal 4 gasten in kunnen verblijven. Dit is een zeer geschikte optie voor een vakantie met een paar vrienden.
Het bekende Gardameer ligt slechts 250 m verwijderd van de accommodatie. Op 3 km afstand vind je het centrum van Sirmione waar genoeg te doen is voor cultuurliefhebbers. Een kleine 20 km verderop kan je gaan golfen op de golfbaan van Soiano del Lago.
Het vakantiehuis is voorzien van een garage en een keuken met afwasmachine waar je gebruik van kunt maken. De badkamer beschikt over een douche en een haardroger en de privétuin is ingericht met comfortabel tuinmeubilair. Er zijn fietsen beschikbaar die je kunt gebruiken om de omgeving mee te verkennen.
Het vliegveld van Bergamo is slechts 60 km reizen vanaf de accommodatie.
Bijzonderheden
Max. 2 extra bed(den) mogelijk á EURO 20 per persoon per nacht
Indeling
- Garage
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Wasmachine
- Verwarming
- Fietsen beschikbaar
- Woonkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Keuken
- Afwasmachine
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Haardroger
- Airconditioning
- Terras
- Tuin
- Privé
- Tuinmeubilair
In de buurt van Jolly Bilo Inferiore
Op 250 meter bevindt zich een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Jolly Bilo Inferiore in Sirmione kunt u naar het water.
- Luchthaven (28 km)
- Centrum (3 km)
- Zwembad (2 km)
- Water (250 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Jolly Bilo Inferiore in Sirmione. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 6 per dier per nacht (huisdieren dienen tijdens het boekingsproces te worden aangegeven i.v.m. beperkte beschikbaarheid) |
Optioneel | |
---|---|
Airconditioning | € 6 per nacht |
Badhanddoeken | € 6 per persoon per verblijf |
Keukenlinnen | € 9 per verblijf |
Parkeren | Garage € 8 per nacht |
Schoonmaak | Tussentijdse schoonmaak € 25 per uur |
Wasmachine | € 5 per was |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 2
- 1
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag