






























Indeling Marco Ci Dieci
Algemeen
Deze vakantiewoning geschikt voor 4 personen heeft een slaapkamer, een badkamer en beschikt over een tweepersoons slaapbank en een tweepersoonsbed. Marco Ci Dieci heeft twee televisies. Verder is er een airco, een sfeerhaard, een terras, een tuin, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een bad of douche, een bidet, een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een koel- en vriescombinatie, een wasmachine en een garage.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Marco Ci Dieci ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Bijzonderheden
Deze woning wordt vanwege de rust niet verhuurd aan groepen jongeren
Indeling
- Garage
- TV
- Bad of douche
- Terras (privé)
- Tuin (gedeeld met andere gasten)
- Tuinmeubilair
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten, inclusief separaat peuterzwembad (diepte 50cm, 18 x 9 m.)
- Open keuken
- Kookplaat (4 kookplaten, gas)
- Magnetron
- Koel-/vriescombinatie
- Woon/eetkamer
- 2-pers. slaapbank
- TV (satelliet)
- Sfeerhaard
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Bidet
- Wasmachine
- Airconditioning
In de buurt van Marco Ci Dieci
Vlakbij Marco Ci Dieci op zo’n 600 meter treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 750 meter van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 900 meter. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Marco Ci Dieci in Lazise kunt u naar het water.
- Centrum (1,4 km)
- Openbaar vervoer (500 m)
- Restaurant (600 m)
- Supermarkt (900 m)
- Water (750 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Marco Ci Dieci in Lazise. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borgsom | € 200 terug 14 dagen na vertrek (u dient de borg contant te betalen bij aankomst) |
Optioneel | |
---|---|
Airconditioning | Tegen lokaal tarief |
Badhanddoeken | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
Bedlinnen | € 18 per persoon per verblijf |
Keukenlinnen | Inclusief in het geval dat u een linnenpakket huurt |
Kinderbed | € 3,57 per nacht (op aanvraag) |
Kinderstoel | € 1,43 per nacht (op aanvraag) |
Verwarming | € 10 per nacht |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 4
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag