
















Indeling Nikol (CKV122)
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. Nikol (CKV122) heeft een TV (internationale zenders). Verder is er een airco, een balkon, een barbecue en een patio. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Nikol (CKV122) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Nikol", appartement 2-kamers 35 m2 op de 2e verdieping. Woon-/eetkamer met 1 2-pers divanbed (160 cm, lengte 200 cm), Sat-TV en air-conditioning. Uitgang naar het balkon. 1 kamer met 1 2-pers bed (2 x 80 cm, lengte 200 cm). Open keuken (2 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Verwarming (extra), air-conditioning (extra). Balkon. Balkonmeubilair. Ter beschikking: Internet (Internet (WiFi), gratis). Rookvrij huis. Maximaal 2 huisdieren/honden toegestaan.
Flatgebouw "Nikol". 1.7 km van het centrum van Crikvenica, 3 km van het centrum van Selce, 10 km van het centrum van Novi Vinodolski, 1 km van zee, 1 km van het strand. Voor medegebruik: terrein 400 m2. Patio, barbecue. In het huis: internetaansluiting. Parkeerplaats op het terrein. Winkel 1 km, restaurant 1.7 km, bushalte 2.6 km, kiezelstrand 1 km. Jachthaven 2 km. Vliegveld 21 km van het huis.
In de buurt van Nikol (CKV122)
Op 1 kilometer bevindt zich een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Nikol (CKV122) in Crikvenica kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (24,82 km)
- Strand (1 km)
- Centrum (1,7 km)
- Openbaar vervoer (2,6 km)
- Water (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Nikol (CKV122) in Crikvenica. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 100 |
Optioneel | |
---|---|
Airconditioning | € 6 per stuk per dag |
Huisdier | € 6 per stuk per dag |
Verwarming | € 5 per stuk per dag |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Toeristenbelasting | |
Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
per week
Gebaseerd op8 beoordelingen
- 4
- 1
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag