

























Indeling Residence De Eese 24
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 6 personen heeft een badkamer, drie slaapkamers en beschikt over een stapelbed en twee tweepersoonsbedden. Residence De Eese 24 heeft een TV en een verwarming. Verder is er een terras, een set tuinmeubelen en een zwembad. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een speeltoestel.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron, een koffiezetapparaat en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Residence De Eese 24 ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Verspreid over dit natuurrijke vakantiepark, liggen deze heerlijke cottages. Door de vorm van het rieten dak, heeft deze accommodatie zowel van buiten als binnen een bijzondere uitstraling.
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal vier volwassenen en twee kinderenn die verdeeld worden over drie slaapkamers. Één van de slaapkamers beschikt over een stapelbed (geschikt voor kinderen). De overige twee over een 2-pers. bed. De leefruimte met open keuken is voorzien van een comfortabele zithoek en riante eettafel. Perfect om gezellig met elkaar door te brengen. Op mooie dagen zet u de openslaande deuren open en breidt u gezelligheid eenvoudig uit naar het terras met tuinmeubilair.
Deze accommodatie ligt vlakbij de bosrand. Op dit vakantiepark kunt u tevens andere accommodaties boeken voor diverse gezelschappen en liggingen.
Bijzonderheden
De woning kan qua inrichting enigszins afwijken van de getoonde foto's, het comfortniveau is echter zoals beschreven Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Verwarming (vloerverwarming)
- Terras
- Tuinmeubilair
- Parking
- Zwembad (gedeeld met andere gasten)
- Speeltoestellen (gedeeld met andere gasten)
- Woonkamer
- TV (flatscreen)
- Open keuken
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat (filtermaling)
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koelkast (+ vriesvak)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (boxspring)
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (boxspring)
- Slaapkamer
- Stapelbed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Tuindeuren
In de buurt van Residence De Eese 24
Op 11 kilometer bevindt zich een meer/open water. Daarnaast is er een supermarkt op 5 kilometer. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen en nabij uw vakantiewoning kunt u uitgaan. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Residence De Eese 24 in De Bult kunt u naar het water.
- Centrum (5 km)
- Supermarkt (5 km)
- Zwembad (5 km)
- VVV (15 km)
- Water (11 km)
- Uitgaansgelegenheid (1 km)
- Openbaar vervoer (1 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Residence De Eese 24 in De Bult. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 3,50 per dier per nacht (huisdieren dienen via het customer contact center te worden aangevraagd) |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | € 3,50 per persoon per verblijf |
Keukenlinnen | € 3,50 per verblijf |
Kinderbed | € 7,50 per verblijf |
Schoonmaak | Extra schoonmaak (i.v.m. huisdieren) € 25 per verblijf |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Servicekosten | |
Toeristenbelasting | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
Gebaseerd op16 beoordelingen
- 6
- 3
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag