





































Indeling Valkenisseweg 88 “Woestenhoeve”
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 4 personen heeft een badkamer, twee slaapkamers en beschikt over twee tweepersoonsbedden. Het vakantiehuis heeft twee tuinen. De auto parkeert u op twee parkeerplaatsen. De badkamer is uitgerust met een douche, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koel- en vriescombinatie.
Keuken
In de keuken vindt u een combimagnetron en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Valkenisseweg 88 “Woestenhoeve” ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Dit charmante vakantiehuis is de perfecte uitvalsbasis voor een ontspannen en comfortabel verblijf. Op de begane grond vindt u een gezellige woonkamer met een comfortabele zithoek, perfect om te ontspannen na een dagje strand. De keuken is volledig uitgerust om maaltijden te bereiden, inclusief een broodrooster, combimagnetron, vaatwasser en een koel-vriescombinatie. De badkamer beschikt over een moderne douche, wastafel en een apart toilet voor het gemak. Boven, op de eerste verdieping, bevinden zich twee uitnodigende slaapkamers, elk met een tweepersoonsbed, die voldoende ruimte bieden voor een goede nachtrust. Een van de slaapkamers heeft ook een wastafel voor extra gemak. Een tweede toilet bevindt zich ook op deze verdieping, wat zorgt voor voldoende faciliteiten voor iedereen.
Gelegen in een rustige omgeving, biedt het een gezellige en uitnodigende sfeer met alle voorzieningen die u nodig heeft. Of u nu binnen wilt ontspannen of de natuurlijke schoonheid van de omgeving wilt verkennen, dit huis biedt de ideale setting voor een onvergetelijke vakantie. De nabijheid van het strand, gecombineerd met een rustige omgeving, maakt het een uitstekende keuze voor iedereen die op zoek is naar een uitje aan zee.
Buiten beschikt het pand over een goed onderhouden tuin, die een vredig toevluchtsoord biedt om van het buitenleven te genieten. Er is ook parkeergelegenheid beschikbaar, waardoor u gemakkelijk kunt komen en gaan tijdens uw verblijf. Of u nu binnen wilt ontspannen of de omgeving wilt verkennen, dit vakantiehuis biedt de perfecte setting voor een onvergetelijke vakantie.
Indeling
- Tuin
- Tuin
- Parking
- Parking
- Woonkamer
- Zithoek
- Keuken
- Broodrooster
- Combimagnetron
- Afwasmachine
- Koel-/vriescombinatie
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
- Toilet
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Wastafel
- Slaapkamer
- 2-pers. bed
- Toilet
- Toilet
In de buurt van Valkenisseweg 88 “Woestenhoeve”
Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Valkenisseweg 88 “Woestenhoeve” in Biggekerke kunt u naar het strand.
- Strand (800 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Valkenisseweg 88 “Woestenhoeve” in Biggekerke. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 2; € 27,50 per dier per verblijf |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Zelf meenemen |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 4
- 2
- 2
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag