





























Indeling De kleine Pionier
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. De kleine Pionier heeft een TV. Verder is er een terras en een tuin (omheind). De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van De kleine Pionier ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"De kleine Pionier", appartement 3-kamers 51 m2, op de begane grond. Smaakvol ingericht: kleine hal. Open woon-/eetkamer met TV en internationale TV-zenders. Uitgang naar de tuin, naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (2 x 80 cm, lengte 200 cm). 1 kamer met 1 x 2 stapelbedden (80 cm, lengte 200 cm). Open keuken (afwasmachine, 4 inductiekookplaten, broodrooster, waterkoker, diepvriezer, elektrische koffiemachine, combimagnetron). Douche, aparte WC. Groot terras 22 m2, op het zuiden gelegen, groot tuin 750 m2. Terrasmeubelen, ligstoelen (2). Zeer mooi uitzicht op de tuin en het landschap. Ter beschikking: wasmachine. Parkeerplaats (2 Auto's) bij het huis. Rookvrij huis. Rookmelders, brandblusser.
Gezellig huis, bouwjaar 2024. Aan de rand van de plaats Grijpskerke. Voor alleengebruik: tuin (omheind) met gazon 750 m2. In het huis: centrale verwarming. Supermarkt 3.4 km, restaurant 1.4 km, bushalte "Molenstraat, Grijpskerke" 1.7 km, station "Station Middelburg" 8.7 km, zandstrand "Duinweg, Oostkapelle" 5.9 km. Manege 200 m, sportcentrum 2.3 km. Attracties in de buurt: Middelburg 8 km, Veere 10 km, Mini Mundi, speelpark 11 km, Waterland Neeltje Jans 20 km, Gent in België 88 km, Rotterdam 95 km. De eigenaar woont op hetzelfde terrein.
In de buurt van De kleine Pionier
Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van De kleine Pionier in Grijpskerke kunt u naar het strand.
- Luchthaven (94,35 km)
- Strand (5,9 km)
- Openbaar vervoer (1,7 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van De kleine Pionier in Grijpskerke. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Babybed (tot 2 jaar) / Kinderstoel | |
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Parkeerplaats | |
Toeristenbelasting |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag