































Indeling Grafhube Appartements - ganzes Haus
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 29 personen heeft acht badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over 11 eenpersoonsbedden, drie tweepersoons slaapbanken en zes tweepersoonsbedden. Grafhube Appartements - ganzes Haus heeft een TV. Verder is er een terras en een set tuinmeubelen. De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met acht douches en acht toiletten.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos) en een koelkast.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Grafhube Appartements - ganzes Haus ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
In het zuiden van Oostenrijk - op de grens met Italië en Slovenië - ligt de prachtige deelstaat Karinthië met zijn bezienswaardige regio's en talrijke excursiebestemmingen. Of het nu gaat om een actieve vakantie in de zomer of een wintervakantie met plezier op de piste, in en rond Afritz-Verditz vindt u alles wat het vakantiehart begeert.
De Grafhube is een rustiek ingerichte boerderij met karakter. De boerderij ligt op een rustige locatie op 800 meter boven zeeniveau met een fantastisch uitzicht op het berg- en valleilandschap. De in totaal 7 afzonderlijke appartementen bieden elk ruimte voor 2 tot 8 vakantiegangers. Het huis is daarom ideaal voor grotere groepen, tot 29 personen. Hoogtepunt is het grote terras met zitje, perfect voor een groepsontbijt in de zomer of samen een sneeuwpop bouwen in de winter.
In het nabijgelegen skicentrum Gerlitzen wachten 20 liften en talrijke skipistes op enthousiaste wintersporters, met iets voor zowel beginners als gevorderden. Als u eens iets anders wilt proberen, kunt u rodelen, winterwandelen of toerskiën proberen. In de zomer zijn talrijke meren, waaronder de prachtige Ossiachersee, binnen korte tijd met de auto te bereiken. Een zwemplek op het natuurlijke strand van de idyllische Afritzer See (3 km) is inbegrepen. Villach ligt op ongeveer 15 km afstand, een stad vol geschiedenis en flair. Laat u betoveren door leuke evenementen en de bijzondere sfeer.
Bijzonderheden
Het organiseren van studentenfeesten, vrijgezellenfeesten, drinkpartijen in dit huis is verboden
Indeling
- Terras
- Tuinmeubilair
- Parking
- Zitkamer (TV)
- Kookplaat
- Waterkoker
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Koelkast
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed
- 2-pers. slaapbank
- 2-pers. slaapbank
- 2-pers. slaapbank
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- 2-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
- Douche
- Toilet
In de buurt van Grafhube Appartements - ganzes Haus
Vlakbij Grafhube Appartements - ganzes Haus op zo’n 1 kilometer treft u één of meerdere eetgelegenheden. In de omgeving, op minder dan 3 kilometer van de vakantiewoning, is er een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u zwemmen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Grafhube Appartements - ganzes Haus in Treffen kunt u naar het water.
- Restaurant (1 km)
- Water (3 km)
- Zwembad (15 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Grafhube Appartements - ganzes Haus in Treffen. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Huisdieren | Maximaal 5; € 10 per dier per nacht |
Optioneel | |
---|---|
Kinderbed + Kinderstoel | Gratis (op aanvraag) |
Inclusief | |
---|---|
Bedlinnen | |
Eindschoonmaak | |
Elektriciteit | |
Keukenlinnen | |
Toeristenbelasting | |
Water | |
handdoeken |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
per week
Gebaseerd op15 beoordelingen
- 29
- 5
- 5
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag