































































Indeling Ferienhaus Erlachhof (NIL100)
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 5 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Ferienhaus Erlachhof (NIL100) heeft een open haard en een TV. Verder is er een barbecue. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos).
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er speeltoestellen.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Ferienhaus Erlachhof (NIL100) ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
"Erlachhof", huis 3-kamers 80 m2, op de begane grond. Licht, gezellig ingericht: woon-/eetkamer met eettafel, Kabel-TV en tegelkachel. 1 kamer met 1 2-pers bed. 1 kamer met 1 bed en 1 2-pers bed. Keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, elektrische koffiemachine, raclette oven) met eettafel. Bad/douche, aparte WC. Verwarming. Parketvloeren. Ter beschikking: kinderstoel, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Niet rokers woning. 50615-000239-2020
Huis "Erlachhof". 1 km van het centrum van Niedernsill, aan de rand van de plaats, 15 km van het centrum van Zell am See, 41 km van het centrum van Kitzbühl, 1.5 km van het meer, 10 km van het skigebied. Voor medegebruik: tuinmeubelen, barbecue, kinderspeelplaats. In het huis: berging voor ski's, skischoendroger. Parkeerplaats bij het huis. Winkel 1.5 km, bushalte "Jesdorf Bergfried" 1.7 km, station "Zell am See" 14 km, openluchtzwembad 5 km, meer (zwemmen) "Niedernsill" 1.5 km. Bergtrein 10 km, skipisten 10 km, rodelbaan 1.5 km, langlaufloipe 200 m. Lokale verkoop van streekproducten.
In de buurt van Ferienhaus Erlachhof (NIL100)
Op 1,5 kilometer bevindt zich een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u skiën. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Ferienhaus Erlachhof (NIL100) in Zell am See kunt u naar het water.
- Luchthaven (109,04 km)
- Skiën (10 km)
- Centrum (1 km)
- Openbaar vervoer (1,7 km)
- Water (1,5 km)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Ferienhaus Erlachhof (NIL100) in Zell am See. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 250 |
Toeristenbelasting | € 2,05 per persoon |
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Internet (Wi-Fi) | |
Kinderstoel | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) | |
Parkeerplaats |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op22 beoordelingen
- 5
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag