



































Indeling Urb Las Terrazas
Algemeen
Dit vakantiehuis is geschikt voor 4 personen, heeft twee slaapkamers en een badkamer. Urb Las Terrazas heeft een TV. Verder is er een airco, een lift, een terras, een tuin (omheind), een zwembad (met kinderbad en buiten). De auto parkeert u op een parking.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Kinderen
Voor de (kleine) kinderen is er een babybed.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron en een oven.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Urb Las Terrazas ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Appartement 3-kamers 80 m2 op de 4e verdieping. Eenvoudig en doelmatig ingericht: woon-/eetkamer 20 m2 met TV, air-conditioning en heteluchtverwarming. 1 kamer met 1 2-pers bed en ventilator. 1 kamer met 2 bedden (90 cm), ventilator. Keuken (4-pits kookplaat, oven, magnetron, diepvriezer). Bad/WC, aparte WC. Elektrische verwarming. Terras 13 m2, op het oosten gelegen en op het zuiden gelegen. Terrasmeubelen. Uitzicht op zee, het zwembad en de tuin. Ter beschikking: wasmachine, kinderbed. Internet (Internet (WiFi), gratis). Garage nr. -3 Nº10. VUT/MA/12585
Urb. las Terrazas: Flatgebouw "Las Terrazas", van 9 verdiepingen, bouwjaar 2003. In de plaats, 700 m van het centrum van Marbella, zonnige ligging, 450 m van zee. Voor medegebruik: groot tuin 3.000 m2 (omheind) gazon, openluchtzwembad (seizoensgebonden beschikbaarheid: 15.Jun. - 15.Sep.). Kinderzwembad. In het huis: lift. Supermarkt 5 m, restaurant 50 m, bushalte 80 m, zandstrand 450 m. De 3 zwembaden vormen gezamenlijk een klaver. Gemeenschappelijke zone op 30 m. Allerlei facaliteiten in de wijk.
In de buurt van Urb Las Terrazas
Op 450 meter bevindt zich een meer/open water. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van Urb Las Terrazas in Marbella kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (56,48 km)
- Strand (450 m)
- Centrum (700 m)
- Openbaar vervoer (80 m)
- Water (450 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Urb Las Terrazas in Marbella. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Borg | € 200 |
Inclusief | |
---|---|
Babybed (tot 2 jaar) | |
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Garage 1x | |
Internet (Wi-Fi) | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een midweek
Gebaseerd op8 beoordelingen
- 4
- 2
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag