




























Indeling Cerro de la Cruz
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 15 personen heeft drie badkamers, vijf slaapkamers en beschikt over negen eenpersoonsbedden en drie tweepersoonsbedden. Cerro de la Cruz heeft een DVD-speler, een open haard en een TV. Verder is er een airco, een barbecue en een zwembad (privé). De auto parkeert u op een parkeerplaats. De badkamer is uitgerust met drie douches, een haardroger, twee toiletten en twee wastafels.
Het vakantiehuis heeft een koelkast en een wasmachine.
Keuken
In de keuken vindt u een koffiezetapparaat, een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van Cerro de la Cruz ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Onze accommodatie ligt in het hart van het natuurpark Sierras Subbéticas Cordobesas en biedt een vredig toevluchtsoord omringd door mediterrane bossen en eeuwenoude eikenbomen. Het huis ligt aan de voet van een bergketen en biedt een prachtig uitzicht op Pico Bermejo en La Tiñosa. Met zijn serene sfeer is het perfect om te wandelen, fietsen of gewoon te ontspannen terwijl u geniet van de geluiden van de natuur, waaronder de roep van oehoes en vossen.
De gerestaureerde boerderij combineert de charme van een traditioneel landhuis met modern comfort. Het beschikt over kamers met airconditioning, Starlink Wi-Fi en een 55-inch smart-tv. De begane grond omvat een ruime woonkamer, eethoek, keuken, badkamer en een slaapkamer, terwijl de eerste verdieping nog drie slaapkamers biedt. Buiten vindt u een zwembad van 9x8 meter, een barbecueplek, een buitenbadkamer en meerdere recreatieruimtes, waaronder een landelijke keuken en een DJ-ruimte. Er is ook een sportveld van 30x15 meter beschikbaar voor voetbal, basketbal en badminton.
De accommodatie is gunstig gelegen in de buurt van verschillende attracties, zoals de Tiñosa Peak (4 km), het historische centrum van Priego de Córdoba (5 km) en de uitkijktoren van Uclés (2 km). Andere bezienswaardigheden in de buurt zijn het Alhambra (100 km), de Mezquita-kathedraal van Córdoba (98 km) en de Dolmens van Menga (85 km). Met een verscheidenheid aan wandel- en fietsroutes is deze accommodatie een ideale uitvalsbasis om Andalusië te verkennen.
Bijzonderheden
Reserveringen voor groepen of gezelschappen van personen onder de 25 jaar zijn niet toegestaan
Indeling
- Badkamer (douche, wastafel, toilet)
- Wasmachine
- Airconditioning
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- Ligbedden
- BBQ
- Parking
- Zwembad (privé, buiten, geopend van Mei t/m Okt)
- Private indoor pool
- Hangmat
- Strijkplank
- Strijkijzer
- Haardroger
- Woonkamer
- TV (smart TV)
- Eettafel
- Open haard
- Zithoek
- DVD-speler
- Keuken
- Broodrooster
- Koffiezetapparaat
- Oven
- Magnetron
- Afwasmachine
- Koelkast
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (135 x 190 cm)
- Badkamer
- Douche
- Slaapkamer
- 2-pers. bed (150 x 190 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- 2-pers. bed (135 x 190 cm)
- Slaapkamer
- 1-pers. bed
- 1-pers. bed
- Badkamer
- Douche
- Wastafel
- Toilet
In de buurt van Cerro de la Cruz
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van Cerro de la Cruz in Priego de Córdoba. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Verplicht | |
---|---|
Bedlinnen | Included |
Eindschoonmaak | Included |
Huisdieren | € 20 per Stay |
Optioneel | |
---|---|
Badhanddoeken | Included |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Binnen zeven dagen een aanbetaling van 30% van het totaalbedrag en eventuele annuleringsverzekering. De tweede betaling is uiterlijk zes weken voor vertrek.
Betaalt u in twee termijnen, dan ontvang u een week voor het verstrijken van de tweede termijn een herinnering per e-mail. Vertrekt u binnen zes weken, dan moet de betaling in één keer voldaan worden. Bij een vertrek binnen veertien dagen moet de betaling in één keer en via creditcard, PayPal, iDEAL (alleen Nederland) of Mister Cash (alleen België) voldaan worden.
voor een weekend
- 15
- 5
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag