














Indeling The Lodge Polgooth
Algemeen
Dit vakantiehuis voor 2 personen heeft een slaapkamer en een badkamer. The Lodge Polgooth heeft een TV. Verder is er een patio. De auto parkeert u op een parking. De badkamer is uitgerust met een douche.
Het vakantiehuis heeft internet (draadloos), een wasmachine en een vriezer.
Keuken
In de keuken vindt u een magnetron, een oven en een vaatwasser.
Adresgegevens
De contactgegevens van de eigenaar en het adres van The Lodge Polgooth ontvangt u na het reserveren van het vakantiehuis.
Aanvullende informatie
Bungalow 2-kamers. Ruim en licht, modern en stijlvol ingericht: open woon-/eetkamer met eettafel en TV (Flatscreen TV). 1 2-pers. kamer met 1 2-pers bed. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 kookpitten (vlammen), broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Verwarming. Zithoek in de tuin. Terrasmeubelen. Mooi uitzicht op het landschap. Ter beschikking: wasmachine. Internet (Internet (WiFi)). Parkeerplaats. Rookmelders, brandblusser.
Moderne, luxueuze bungalow "The Lodge Polgooth". In het centrum van Polgooth, aan de rand van de plaats, 4 km van het centrum van St Austell, perfecte locatie: in het centrum en toch rustig gelegen, 20 m van de bosrand, 5 km van zee, 5 km van het strand, 2 km van de rivier. Voor alleengebruik: binnenplaats. Tuinmeubelen. In het huis: wasmachine. Parkeerplaats. Winkel, levensmiddelenwinkel 550 m, supermarkt 4 km, restaurant, bar 750 m, bakkerij 3 km, café 3 km, fietsverhuur 5 km, biertuin 750 m, bushalte "Stoney Lane" 500 m, station "St Austell" 4 km, zandstrand "Pentewan Sands" 5 km. Golfterrein (18 holes) 6 km, sportcentrum 4 km, wandelroutes 100 m vanaf het huis, Vismogelijkheden 5 km. Attracties in de buurt: The Lost Gardens of Heligan 7 km, The Eden Project 10 km, Mevagissey Harbour 8 km, Caerhayes Castle and Beach 15 km, Pinetum Gardens 6 km, Fowey Harbour 16 km. Wandelgebied South West Coast Path 2 km. Het objekt is geschikt voor 2 volwassenen. De eigenaar accepteert geen jeugdgroepen. De eigenaar woont op hetzelfde terrein. Eigenaar woont in apart huisgedeelte.
In de buurt van The Lodge Polgooth
Op 5 kilometer bevindt zich een meer/open water. Zin om wat actiever te zijn? In de omgeving kunt u golfen. Lekker relaxen kan ook, want in de buurt van The Lodge Polgooth in Polgooth kunt u naar het strand of het water.
- Luchthaven (145,25 km)
- Strand (5 km)
- Golfbaan (6 km)
- Water (5 km)
- Centrum
- Openbaar vervoer (500 m)
-
Deze vakantiewoning
-
Vakantiewoningen in de buurt
Prijs en beschikbaarheid
Om de totale reissom te berekenen dient u hieronder een aankomstdatum te selecteren. Verplichte bijkomende kosten of optionele kosten, die u ter plaatse dient te betalen, vindt u onder de kalender.
De kalender toont u de beschikbaarheid van The Lodge Polgooth in Polgooth. Aankomstdagen die nog beschikbaar zijn, worden met donkergroen aangegeven. De lichtgroene dagen tonen u wanneer de woning beschikbaar is en wanneer een datum rood gemarkeerd is, is de woning helaas bezet. Van de grijs gemarkeerde datums is nog geen beschikbaarheid bij ons bekend.
- Beschikbaar
- Aankomst mogelijk
- Bezet
- Nog niet bekend
Hieronder ziet u in welke periodes het vakantiehuis beschikbaar is en de prijs. Door op de ‘Boek nu’ knop te drukken, kunt u eenvoudig een reservering maken via een beveiligde verbinding. Er wordt te allen tijde zorgvuldig met uw gegevens omgegaan.
Verblijfsduur | Aankomst | Vertrek | Prijs |
---|
Kosten ter plaatse
Inclusief | |
---|---|
Eindschoonmaak (de basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan) | |
Linnengoed (eerste set bed- en badlinnen) |
Betalingsvoorwaarden en -termijnen
Na bevestiging van de boeking moet binnen tien dagen een aanbetaling van 20% gedaan worden van de totale huursom. Vervolgens moet de tweede betaling uiterlijk 42 dagen voor vertrek worden voldaan. Indien u vertrekt binnen zes weken dan moet het volledige bedrag direct worden voldaan.
voor een weekend
- 2
- 1
- 0
Betalingsmogelijkheden
Boeken zonder zorgen
Heeft u nog vragen over dit vakantiehuis of hulp nodig bij het reserveren van de woning? Neemt u dan contact op met onze servicedesk.
Stel een vraag